Dlaczego PGNiG TERMIKA

Największym zasobem spółki PGNiG TERMIKA są ludzie, którzy zasilają firmę w energię, unikatową wiedzę oraz różnorodne doświadczenia.

Naszym priorytetem jest efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim poprzez budowanie marki pożądanego pracodawcy, nie tylko dla przyszłych, ale również dla obecnych pracowników.

Realizowane w organizacji procesy - m.in. ocena pracownicza, program sukcesji, badanie zaangażowania mają na celu wsparcie rozwoju pracowników w perspektywie długofalowej. Zapewniamy pracownikom możliwość korzystania z szerokiego pakietu świadczeń dodatkowych w zakresie dofinansowania do wczasów, świadczenia z tytułu urodzenia się dziecka, dodatkowych dni wolnych od pracy, dofinasowania do nauki, biletów komunikacji miejskiej, karty Benefit, rozszerzonego zakresu opieki medycznej, Pracowniczego Programu Emertytalnego czy też grupowego ubezpieczenia na życie.

Proces rekrutacji

01

Złożenie aplikacji

Kandydatów do pracy zapraszamy do złożenia aplikacji w naszym systemie rekrutacyjnym.

02

Analiza dokumentów

Poddajemy analizie nadesłane dokumenty – CV i list motywacyjny, aby zaprosić do następnych etapów kandydatów spełniających określone kryteria na danym stanowisku.

03

Wywiad telefoniczny

Weryfikujemy i uzupełniamy informacje o kandydatach oraz przybliżamy oczekiwania na stanowisku pracy.

04

Spotkania rekrutacyjne

Prowadzone są przez doświadczonych rekruterów oraz bezpośredniego przełożonego dla stanowiska, na które aplikujesz. W trakcie spotkania możesz zostać poproszony o wypełnienie testów.

Wybierz obszar dla siebie

Wczytywanie...