Dlaczego PGNiG TERMIKA

Największym zasobem spółki PGNiG TERMIKA są ludzie, którzy zasilają firmę w energię, unikatową wiedzę oraz różnorodne doświadczenia.

Naszym priorytetem jest efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim poprzez budowanie marki pracodawcy z wyboru, nie tylko dla przyszłych, ale również dla obecnych pracowników.

Realizowane w organizacji procesy - od oceny pracowniczej, poprzez programy sukcesji do badania poziomu satysfakcji pracowników, mają na celu wsparcie rozwoju naszych pracowników w perspektywie długofalowej. Staramy się również zapewnić naszym pracownikom motywujące miejsce pracy poprzez promowanie współpracy i komunikacji wewnętrznej. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość korzystania z szerokiego pakietu świadczeń dodatkowych w zakresie dofinansowania do wczasów, świadczenia z tytułu urodzenia się dziecka, dodatkowych dni wolnych od pracy, dofinansowania do nauki, biletów komunikacji miejskiej, rozszerzonego zakresu opieki medycznej, Pracowniczego Programu Emerytalnego czy też grupowego ubezpieczenia na życie.

biznes dla edukacji
HR najwyższej jakości
pracodawca dla inzyniera
Pracodawca Jutra
Przyjazna rekrutacja
staze i praktyki

Jak dołączyć do zespołu PGNiG TERMIKA?*

01

Złożenie aplikacji

Kandydatów do pracy zapraszamy do złożenia aplikacji w naszym systemie rekrutacyjnym.

02

Analiza dokumentów

Poddajemy analizie nadesłane dokumenty – CV i list motywacyjny, aby zaprosić do następnych etapów kandydatów spełniających określone kryteria na danym stanowisku.

03

Wywiad telefoniczny

Weryfikujemy i uzupełniamy informacje o kandydatach oraz przybliżamy oczekiwania na stanowisku pracy.

04

Spotkania rekrutacyjne

Prowadzone są przez doświadczonych rekruterów oraz bezpośredniego przełożonego dla stanowiska, na które aplikujesz. W trakcie spotkania możesz zostać poproszony o wypełnienie testów.

05

Informacja zwrotna

Wszyscy kandydaci, którzy brali udział w spotkaniach rekrutacyjnych, bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymają informację zwrotną. Kontaktujemy się z nimi telefonicznie lub mailowo.

* Wszyscy kandydaci, którzy brali udział w spotkaniach rekrutacyjnych, bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymają informację zwrotną. Kontaktujemy się z nimi telefonicznie lub mailowo.

Wybierz obszar dla siebie

Wczytywanie...