Edukacja

Przekazujemy wiedzę

Program Mentoringu Pracowniczego - nasi pracownicy - wolontariusze, w ramach programu "Zagrzewamy do nauki", dzielą się z młodzieżą swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Program dla Absolwentów - program stażowy, przeznaczony dla studentów ostatniego roku i absolwentów uczelni technicznych, w trakcie którego szkolimy i pozyskujemy nową kadrę inżynierów, chcących rozwijać się w energetyce i związać zawodowo z naszą firmą.

Grasz o staż - poprzez udział w konkursie, jako fundator praktyk, dajemy młodym, aktywnym ludziom szansę na zdobycie niekiedy pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych.

Praktyki studenckie - co roku organizujemy miesięczne, bezpłatne praktyki, dajemy studentom możliwość weryfikacji zdobytej podczas studiów wiedzy.

Akademia TERMIKI - warsztaty dla studentów z umiejętności miękkich oraz wiedzy technicznej, w trakcie których specjaliści z naszej firmy dzielą się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy studentom w zbieraniu materiałów do prac inżynierskich i magisterskich dotyczących zagadnień energetycznych lub naszej firmy.

Niewątpliwym sukcesem realizowanych przez nas działań jest długoletnia współpraca z wieloma uczestnikami staży oraz praktyk.

 

Rekrutujemy

W procesie rekrutacyjnym, który zwykle składa się z kilku etapów, rzetelnie weryfikujemy kompetencje, doświadczenie i oczekiwania kandydatów do możliwości i zakresu obowiązków na proponowanych stanowiskach pracy. Wszystko to w celu zagwarantowania firmie pracowników z odpowiednimi kompetencjami. W trakcie rekrutacji pozwalamy poznać specyfikę pracy w naszej firmie i branży energetycznej oraz naszą kulturę organizacyjną. Dokładamy wszelkich starań, by decyzja o podjęciu pracy w naszej spółce była satysfakcjonująca dla pracownika. O tym, jak jesteśmy postrzegani na rynku, świadczą otrzymane nagrody i wyróżnienia, m.in.:

logo

hr

pdi

Wczytywanie...