07.06.2019

Prezes Zarządu PGNiG TERMIKA Jarosław Głowacki Wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych (PTEZ)

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, specjalność Systemy i Urządzenia Energetyczne. Ukończył również Podyplomowe Studium Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim. Również na Uniwersytecie Warszawskim ukończył Wydział Prawa i Administracji oraz Podyplomowe Studium Liderów Samorządowych. Jest także absolwentem Podyplomowych Studiów Administracji Publicznej w Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Odlewni Staliwa „Stalchemak” w Siedlcach, gdzie w latach 1987-1990 zatrudniony był na stanowisku konstruktora. W latach 1990 – 2018 był zatrudniony w Urzędzie Miasta w Siedlcach, gdzie m.in. od 2005 roku do 2018 był Zastępcą Prezydenta Miasta Siedlce. Doświadczony samorządowiec, radny II, V i VI kadencji Rady Miasta Siedlce. Pełnił m.in. funkcję członka rady nadzorczej szeregu spółek komunalnych oraz Polskiej Grupy Energetycznej PGE S.A.
Ekspert Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Województwa Łódzkiego w latach 2010-2017.
W dniu 4 czerwca 2019, podczas obrad Walnego Zgromadzenia członków Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych wybrany został ponownie (II kadencja) na Wiceprezesa PTEZ.

Od stycznia 2018 roku jest Prezesem Zarządu PGNiG TERMIKA SA.

Wczytywanie...