01.10.2019

PGNiG TERMIKA SA na Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym

W dniach 26 – 27 września br., w Siedlcach, odbył się V Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W tym czasie Siedlce stają się stolicą polskiej gospodarki i przedsiębiorczości. W wydarzeniu tym bierze udział około 400 przedstawicieli biznesu z całej Polski. Od dwóch lat PGNiG TERMIKA pełni rolę partnera tego wydarzenia, będąc również gospodarzem, jednego z forum dyskusyjnego, mianowicie panelu pt.: „Ciepłownictwo i kogeneracja. Inwestycje w czyste powietrze”, w którym wziął udział Jarosław Głowacki – Prezes Zarządu PGNiG TERMIKA SA.
Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy jest wyjątkową okazją do prezentacji własnej działalności. Dlatego nie mogło zabraknąć stoiska promocyjnego PGNiG TERMIKA, które wyraźnie dominowało zainteresowaniem gości Szczytu. Warto również przypomnieć, że w Siedlcach, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica, od dwóch lat, PGNiG TERMIKA ma klasę patronacką (technik – energetyk) w ramach programu edukacyjnego „Zagrzewamy do nauki”. Fakt ten, spowodował okoliczność przekazania szkole, podczas trwania Szczytu, darowizny w kwocie 130 tysięcy złotych na doposażenie pracowni edukacyjno-technicznej.
Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy jest również okazją do spotkań i rozmów z przedstawicielami Rządu RP, a wśród nich m.in. byli obecni: Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, Henryk Kowalczyk – Minister Środowiska, Marek Zagórski – Minister Cyfryzacji oraz Piotr Naimski – Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej.

https://www.tv-wschod.pl/wiadomosci/15738,ogolnopolski-szczyt-gospodarc…

Wczytywanie...