Opis stanowisk produkcyjnych

Buduj swoją przyszłość z PGNiG TERMIKA SA

Jeśli intersuje Cię praca w obszarze produkcji, zostaw swoją aplikację w naszej bazie kandydatów. W przypadku prowadzenia projektu rekrutacyjnego odpowiadającego Twojej wiedzy, umiejętnościom, doświadczeniu oraz zainteresowaniom, zaprosimy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji.

Stanowiska, na które możemy poszukiwać kandydatów w obszarze produkcji to:

Maszynista urządzeń pomocniczych

Odpowiada za dotrzymanie parametrów eksploatacyjnych podległych urządzeń, kontroluje ich pracę oraz wykonuje drobne czynności konserwacyjne i naprawcze. Do jego zakresu obowiązków należy także przygotowanie urządzeń do remontu i ich uruchomienie po remoncie.

 


Elektroenergetyk elektrowni cieplnych

Pracuje przy urządzeniach elektroenergetycznych znajdujących się całkowicie lub częściowo po napięciem oraz uwalnia je spod napięcia. Dokonuje wyłączeń i przełączeń obiektowych w trybie roboczym i awaryjnym, likwiduje zakłócenia i awarie elektryczne oraz odpowiada za konserwację urządzeń elektrycznych i automatyki.

 


Laborant

Odpowiada za wykonywanie badań fizykochemicznych dla potrzeb zakładów PGNiG TERMIKA oraz klientów zewnętrznych. Obsługuje, sprawdza i definiuje nieprawidłowości w pracy przyrządów i urządzeń badawczo – pomiarowych. Współuczestniczy w tworzeniu dokumentacji systemu zarządzania oraz w wewnętrznej kontroli badań i porównaniach międzylaboratoryjnych. Jest odpowiedzialny za walidację metod badawczych, sterowanie jakością badań oraz poprawność sporządzanych raportów, jak również wynik audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

 


Operator sprzętu ciężkiego

Obsługuje sprzęt ciężki i transportowy przy wykonywaniu zleconych prac. Odpowiada za prawidłowy stan eksploatacyjny hałd węglowych i popiołowych w obszarach wykonywania prac. Ponadto wykonuje drobne naprawy obsługiwanego sprzętu oraz na bieżąco uzgadnia realizację prac z przełożonym.

 


Wypełnienie formularza zajmie Ci ok. 5 min. Poprosimy o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań oraz dołączenie swojego CV.
CV powinno zawierać Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe – napisz, jakie były Twoje obowiązki na zajmowanych do tej pory stanowiskach pracy.
Twoja aplikacja pozostanie w naszej bazie kandydatów przez okres 12 miesięcy.

Jeśli lubisz pracować z energią, to być może szukamy właśnie Ciebie!

 

Wczytywanie...