14.12.2015

PGNiG TERMIKA partnerem głównym Power Academy

W ramach programu TERMIKA dla Energetyka PGNiG TERMIKA została Partnerem Głównym wydarzenia Power Academy, które odbędzie 14 i 15 grudnia 2015 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie łączy trzy środowiska: studenckie, akademickie oraz gospodarcze. Podczas dwóch dni studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych warsztatach, konferencji oraz debacie oksfordzkiej dotyczących zagadnień związanych z energetyką. Organizatorem jest stowarzyszenie BEST Warszawa.

W wydarzeniu wezmą udział pracownicy PGNiG TERMIKA, którzy będą się dzielić swoją wiedzą ze studentami. Warsztat na temat „Produkowanie energii elektrycznej i cieplnej w kogeneracji - od węgla do klienta” poprowadzi Krzysztof Kabała, Kierownik Wydziału Zarządzania Portfelem. Menadżerowie portfela Magdalena Zelik – Majewska oraz Jan Kłoczko spotkają się ze studentami na warsztacie „Ucieczka od CO2. Ekonomiczne zachęty do ograniczania emisji w Polsce i na świecie”. Z kolei pracownicy Departamentu Regulacji i Relacji zewnętrznych wezmą udział w konferencji oraz debacie. Juliusz Jankowski, Główny specjalista ds. legislacji wystąpi jako jeden z prelegentów na konferencji dotyczącej Bezpieczeństwa polskiego systemu energetycznego – czy wisi nad nami wizja blackoutu?. W konferencji weźmie udział również prof. Konrad Świrski z Wydziału MEiL PW oraz Hubert Sobora z z Fundacji im. Lesława A. Pagi. Z kolei Rafał Nowakowski, Główny specjalista ds. legislacji będzie członkiem jury podczas debaty oksfordzkiej na temat: „Rozwój technologii magazynowania energii elektrycznej jako szansa na uniezależnienie się od energetyki konwencjonalnej”.

Wczytywanie...