18.12.2013

PGNiG TERMIKA zagrzewa Legię do sukcesów!

Otrzymamy status Oficjalnego Dostawcy Ciepła dla Legii. Porozumienie w tej sprawie zostanie podpisane na stadionie przy Łazienkowskiej już w ten czwartek.

Na jego mocy Legia zyska silnego partnera i dostawcę ciepła. Marka PGNIG TERMIKA z kolei dotrze z silniejszym przekazem do mieszkańców Warszawy – odbiorców ciepła sieciowego.

W ramach kontraktu logotyp spółki na stałe zagości na elektronicznych bandach i telebimach. Reklamy towarzyszą rozgrywkom z udziałem mistrza Polski już od kilku tygodni. Podpisanie umowy kończy udany pilotaż wspólnego przedsięwzięcia i rozpoczyna stałą współpracę.

Wartość kontraktu opiewa na kwotę kilkuset tysięcy złotych w skali roku. Decyzja o nawiązaniu współpracy z klubem ma charakter symboliczny, ale w nie mniejszym stopniu jest podyktowana zmianami, jakie zachodzą na rynku energetycznym. Postępująca liberalizacja skłania do podjęcia wysiłków na rzecz budowania świadomości marki jako konkurencyjnej wobec pozostałych graczy. Celem PGNiG TERMIKA jest dotarcie do mieszkańców miasta z komunikatem: wybór dostawcy ciepła w coraz większym stopniu zależy od decyzji klienta.

Wczytywanie...