04.07.2013

IV edycja programu edukacyjnego „Zagrzewamy do nauki” zakończyła się 28 czerwca

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2012/2013, które odbyło się 28 czerwca, oficjalnie została zakończona czwarta edycja programu edukacyjnego „Zagrzewamy do nauki”.

Czwarta edycja programu to 24 stypendia zawodowe, warsztaty techniczne prowadzone z młodzieżą oraz warsztaty rozwijające umiejętności miękkie, zajęcia specjalizacyjne skierowane do uczniów klas maturalnych, miesięczne praktyki zawodowe organizowane w naszej firmie, badanie opinii uczniów, oraz konkursy dla gimnazjalistów i uczniów szkół partnerskich.

Rozpoczęcie kolejnej edycji „Zagrzewamy do nauki” planowane jest na 2 września wraz z uroczystością rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014 poprzez podpisanie umów ze szkołami partnerskimi, określających dalsze działania w piątej edycji programu.

Celem programu rozpoczętego w 2009 r., jest wykształcenie i pozyskanie młodych, odpowiednio przygotowanych kadr do pracy w naszej organizacji. Istotnym elementem podejmowanych działań jest także promocja zawodu technik energetyk wśród gimnazjalistów stojących przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej, jak również wsparcie edukacyjne i finansowe szkół oraz ich uczniów.

Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie www.zagrzewamydonauki.pl

Wczytywanie...