12.02.2013

HR Najwyższej Jakości

PGNiG TERMIKA otrzymała w lutym br. certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Stanowi on potwierdzenie realizacji najwyższych standardów zarządzania zasobami ludzkimi w firmie.
Certyfikat ten przyznawany jest na podstawie obiektywnego badania realizowanej w firmie polityki personalnej. Badanie skoncentrowane jest na praktycznym wymiarze polityki oraz stosowanych narzędziach HR. Oceniane są takie obszary zarządzania zasobami ludzkimi jak: rekrutacja, struktura zatrudnienia, szkolenia i rozwój, motywowanie i wynagradzanie, ocena pracownicza, komunikacja wewnętrzna oraz zasady etyczne.

- Certyfikat jest docenieniem pracy, którą wraz z całym zespołem wkładamy w realizację polityki personalnej. Chcemy wspierać organizację w osiąganiu długoterminowego i stabilnego wzrostu, monitorując i diagnozując potrzeby firmy oraz dopasowując do tego nasze działania HR. Ponadto pragniemy nie tylko wyznaczać benchmark dla branży energetycznej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, ale przede wszystkim być odpowiedzialnym partnerem i doradcą dla naszej kadry menedżerskiej - mówi Marzena Cieślak, Dyrektor Departamentu Personalnego.

PGNiG TERMIKA znalazła się w gronie innych wyróżnionych firm reprezentujących różne branże, takich jak Orange, PWC, Hitachi czy Schneider Electric.

Wczytywanie...