Dlaczego PGNiG TERMIKA

Największym zasobem spółki PGNiG TERMIKA są ludzie, którzy zasilają firmę w energię, unikatową wiedzę oraz różnorodne doświadczenia.

Naszym priorytetem jest efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim poprzez budowanie marki pracodawcy z wyboru, nie tylko dla przyszłych, ale również dla obecnych pracowników.

Realizowane w organizacji procesy - od oceny pracowniczej, poprzez programy sukcesji do badania poziomu satysfakcji pracowników, mają na celu wsparcie rozwoju naszych pracowników w perspektywie długofalowej. Staramy się również zapewnić naszym pracownikom motywujące miejsce pracy poprzez promowanie współpracy i komunikacji wewnętrznej.

Proces rekrutacji

01

Analiza dokumentów

Poddajemy analizie nadesłane dokumenty – CV i list motywacyjny, aby zaprosić do następnych etapów kandydatów spełniających określone kryteria na danym stanowisku.

02

Wywiad telefoniczny

Weryfikujemy i uzupełniamy informacje o kandydatach oraz przybliżamy oczekiwania na stanowisku pracy.

03

Spotkania rekrutacyjne

Prowadzone są przez doświadczonych rekruterów oraz bezpośredniego przełożonego dla stanowiska, na które aplikujesz. W trakcie spotkania możesz zostać poproszony o wypełnienie testów.

04

Informacja zwrotna

Wszyscy kandydaci, którzy brali udział w spotkaniach rekrutacyjnych, bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymają informację zwrotną. Kontaktujemy się z nimi telefonicznie lub mailowo.

Wybierz obszar dla siebie

Wczytywanie...