Produkcja

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskami, na które możemy poszukiwać kandydatów w obszarze produkcji. Jeśli po zapoznaniu się z opisem obowiązków i wymaganiami na każdym stanowisku, zainteresuje Cię praca w naszej organizacji, zostaw swoją aplikację w naszej bazie kandydatów.
W przypadku prowadzenia projektu rekrutacyjnego odpowiadającego Twojej wiedzy, umiejętnościom, doświadczeniu oraz zainteresowaniom, zostaniesz zaproszona/y do wzięciu udziału w rekrutacji.

 


Wydział Wytwarzania

Skupia się na realizacji planów produkcyjnych ciepła i energii elektrycznej w zakładach PGNiG TERMIKA SA. Zajmuje się bieżącą kontrolą parametrów pracy urządzeń podstawowych i pomocniczych pod kątem dotrzymania parametrów technicznych i norm ochrony środowiska.
Pracownicy tego wydziału pracują w jednym z 5 zakładów: Elektrociepłowni Żerań, Elektrociepłowni Siekierki, Elektrociepłowni Pruszków, Ciepłowni Kawęczyn lub Ciepłowni Wola.

Laboratorium

Jednostka organizacyjna, która składa się z zespołów badających paliwa, wody oraz ścieki i przeprowadza badania środowiskowe. Odpowiada za pobór oraz przygotowanie próbek do analiz, wykonywanie badań i pomiarów jakości, m.in. pary, wód i ścieków, węgla oraz biomasy na potrzeby poszczególnych jednostek organizacyjnych Spółki. Ponadto raportuje wyniki badań oraz odpowiada za utrzymanie wysokiej biegłości laboratorium w zakresie określonym wymogami akredytacji. Zajmuje się także doradztwem z zakresu analiz chemicznych na potrzeby Spółki.

Wczytywanie...