08.04.2020

PGNiG TERMIKA, w okresie świątecznym, dołącza do akcji #zostańwdomu pod hasłem #zostańwdomu _ Dbamy o bezpieczeństwo energetyczne Polaków _ Jesteśmy blisko Ciebie _ PGNiG TERMIKA

Razem z Pracownikami log  w okresie świątecznym, bardzo mocno wspieramy ogólnopolską akcję #zostańwdomu.

Dołączamy do niej ze swoim hasłem: #zostańwdomu _ Dbamy o bezpieczeństwo energetyczne Polaków _ Jesteśmy blisko Ciebie _ PGNiG TERMIKA 
Dotyczy to zarówno działań w komunikacji wewnętrznej jaki i zewnętrznej, m.in. wszyscy Pracownicy PGNiG TERMIKA mogą korzystać ze specjalnej grafiki z ww. hasłem, którą dołączają do stopki mailingowej:

 zo

Warto podkreślić, że PGNiG TERMIKA jest Spółką należącą do Grupy Kapitałowej PGNiG i zarządzającą m.in. 5 zakładami wytwórczymi w Warszawie oraz Pruszkowie (Elektrociepłownia Żerań, Ciepłownia Kawęczyn, Ciepłownia Wola, Elektrociepłownia Pruszków) oraz największą 
w Polsce i drugą w Europie Elektrociepłownią Siekierki. PGNiG TERMIKA zatrudnia ponad 1200 osób.  

Razem z:  leZagrzewamy #zostańwdomu z LEGIĄ WARSZAWA

Kolejnym działaniem w ramach tej akcji jest współpraca PGNiG TERMIKA z LEGIĄ WARSZAWA, której celem jest zachęcanie do pozostania w domach. Wejdź, dołącz do nas i zachęcaj razem z nami #zostańwdomu, kliknij TUTAJ Warto przypomnieć, że Spółka PGNiG TERMIKA od 2013 roku jest sponsorem I piłkarskiej warszawskiej drużyny pod hasłem „Zagrzewamy Legię”. W ramach tej akcji, piłkarze na specjalnie dedykowanej podstronie, publikują autorskie fotografie, bardzo często z najbliższą rodziną, ukazujące formy spędzania czasu w domu. Zdjęcia te są republikowane w social mediach Legii Warszawa i PGNiG. 

Razem z: tv #zostańwdomu _ Dbamy o bezpieczeństwo energetyczne Polaków _ Jesteśmy blisko Ciebie _ PGNiG TERMIKA w TVP 3 WARSZAWA.

W okresie świątecznym, od 9 kwietnia do 13 kwietnia br. PGNiG TERMIKA razem z TVP3 Warszawa będzie zachęcała Polaków do pozostania w Święta w domu. Oglądaj nas na TVP 3 Warszawa. 

Naszym przesłaniem jest: 
#zostańw domu. My Dbamy o Ciepło. Jesteś bezpieczny. Dbamy o bezpieczeństwo energetyczne Polaków. Jesteśmy blisko Ciebie. PGNiG TERMIKA.

Spot w załączeniu poniżej.

#zostańwdomu
 

Wczytywanie...