17.03.2016

Ruszyła rekrutacja na Staże i Praktyki Wysokiej Jakości w PGNiG TERMIKA

15 marca 2016 r. rozpoczęła się rekrutacja na praktyki studenckie oraz program stażowy „Staż z TERMIKĄ”.

W tym roku PGNiG TERMIKA otrzymała znak Staży i Praktyk Wysokiej Jakości przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Nasze praktyki i staże poddane zostały weryfikacji zewnętrznej i spełniły normy umożliwiające nadanie znaku.

W związku z tym zachęcamy studentów do skorzystania z 3 ofert, które przygotowaliśmy w 2016 r. w ramach programu TERMIKA dla Energetyka.


1. Praktyki studenckie

W ramach miesięcznych, bezpłatnych praktyk możliwość poznania naszej firmy oraz procesów technologicznych zachodzących w PGNiG TERMIKA otrzyma 25 studentów. Aplikacje można składać za pośrednictwem strony http://termika.pgnig.pl/o-firmie/kariera/ do 15 kwietnia wypełniając formularz i załączając CV.

2. „Staż z TERMIKĄ”

Rozpoczęliśmy również 1 edycję programu „Staż  z TERMIKĄ” dla studentów i absolwentów kierunków technicznych. W ramach 3-miesięcznych, płatnych staży współpracę zaproponujemy 11 osobom w 7 jednostkach organizacyjnych.  Aplikacje można składać za pośrednictwem strony  http://termika.pgnig.pl/o-firmie/kariera/ do 10 kwietnia wypełniając formularz i załączając CV.

3. „Grasz o staż”

W tym roku  bierzemy także udział w programie „Grasz o staż”. Proponujemy 3 staże w Biurze Komunikacji, Departamencie Personalnym i Departamencie Regulacji i Relacji Zewnętrznych. Aplikacje można składać do 29 kwietnia poprzez stronę https://grasz.pl/pracodawcy/23

 

Więcej informacji o praktykach i stażach znajduje się na stronie internetowej http://termika.pgnig.pl/o-firmie/kariera/ w zakładce TERMIKA dla Energetyka.

Wczytywanie...