10.09.2014

Rozpoczęcie VI edycji programu Zagrzewamy do nauki

1 września 2014 roku, wraz z początkiem roku szkolnego, rozpoczęła się szósta edycja programu edukacyjnego „Zagrzewamy do nauki”, skierowanego do uczniów technicznych szkół średnich z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu oraz Zespołu Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie, jak również gimnazjalistów zainteresowanych związaniem swojej przyszłości z branżą energetyczną.

Podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego podpisano umowy trójstronne pomiędzy firmą PGNiG TERMIKA SA, szkołami partnerskimi oraz partnerem zewnętrznym - firmą Business for Society, określające zakres współpracy i działań, które będą realizowane w tegorocznej edycji programu.

W obu szkołach realizowane będą różnorodne działania skierowane do uczniów szkół partnerskich, nauczycieli zawodowych oraz gimnazjalistów stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej.

Szczegółowe informacje o „Zagrzewamy do nauki” oraz wydarzeniach organizowanych w ramach programu publikowane są na stronie internetowej www.ZagrzewamyDoNauki.pl.

Wczytywanie...