28.08.2014

PGNiG TERMIKA na Pikniku z Klimatem

W ostatni dzień wakacji, 31 sierpnia 2014 (niedziela) na Placu Zamkowym w Warszawie odbędzie się Piknik z Klimatem.

Jest to coroczna impreza, podczas której partnerzy platformy „Partnerstwo dla Klimatu” mogą zaprezentować działania, jakie podejmują na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Nie może oczywiście zabraknąć PGNiG TERMIKA - to my budujemy klimat ciepła domowego w mieszkaniach warszawiaków, dbając jednocześnie o środowisko.

Wydarzenie ma na celu uświadomienie mieszkańcom Warszawy, że każde, nawet najmniejsze zmiany w codziennym życiu mogą wpłynąć na zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery.
Na Pikniku z Klimatem będzie można sprawdzić się w rodzinnych eko-konkursach i warsztatach, obejrzeć filmy, prezentacje i ekologiczny pokaz mody, a także wziąć udział w mistrzostwach w rozkręcaniu komputerów i innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
Uczestnicy Pikniku dowiedzą się, jak w prosty sposób oszczędzać prąd, wodę i ciepło, jak żyć ekologicznie i skąd bierze się prąd oraz ciepła woda w naszych domach. Będą też mogli samodzielnie przekonać się, jak ciężko jest wyprodukować energię elektryczną.

Serdeczne zapraszamy na Plac Zamkowy w niedzielę 31 sierpnia w godzinach 11.30 – 16.30. Wstęp wolny.

Wczytywanie...