14.04.2014

PGNiG TERMIKA w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce”

W najnowszym Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” zostały wymienione aż trzy projekty prowadzone przez PGNiG TERMIKA.

Docenione zostały nasze dobre praktyki w obszarze środowiska, czyli akcja zbiórki choinek „Ciepło z natury”. W kategorii „zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej – edukacja dzieci i młodzieży” nasza firma wymieniona została dwukrotnie: za wszystkie działania związane z akcją „Odkrywamy talenty dziecięce” (bajka o cieple) oraz za program dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „Zagrzewamy do nauki”. Dzięki temu ostatniemu udało się – między innymi – przywrócić do Klasyfikacji Zawodów Szkolnictwa Zawodowego zawód „technik energetyk”.

Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu został ogłoszony podczas 5. Targów CSR 1 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie, których oficjalnego otwarcia dokonali wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński i Mirella Panek-Owsiańska, prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
W publikacji znalazło się ponad 400 przykładów społecznie odpowiedzialnych działań. Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu wydawana od 2002 roku. Raport jest jedynym całościowym opracowaniem podsumowującym najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w naszym kraju, zawierającym zbiór aktywności firm, które zgłosiły swoje działania w zakresie CSR.

Zachęcamy do lektury tegorocznego Raportu, który znajdą Państwo w pliku pdf poniżej.

Pliki do pobrania

Raport Odpowiedzialny biznes w Polsce2013 Dobre Praktyki 8.31 MB
Wczytywanie...