27.03.2014

Otrzymaliśmy nagrodę "Pracodawca dla Inżyniera"

18 marca, w ramach Inżynierskich Targów Pracy odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych pracodawców w opinii studentów i absolwentów uczelni technicznych. PGNiG TERMIKA SA po raz kolejny zdobyła miano „Pracodawcy dla Inżyniera”, zajmując szóstą pozycję.

Nagroda jest ukoronowaniem podejmowanych różnorodnych działań skierowanych do studentów i absolwentów uczelni technicznych oraz wieloletniej już współpracy ze środowiskiem studenckim.
Spółka PGNiG TERMIKA znalazła się w gronie dziesięciu znanych i renomowanych firm (m.in. Samsung Poland R&D Center, Bosch, PKN Orlen, Orange, Coca-Cola)
Konkurs został zorganizowany już po raz czternasty przez Stowarzyszenie Studentów BEST, a jego celem było wyłonienie przez studentów i absolwentów uczelni technicznych firmy, zasługującej na miano najlepszego pracodawcy dla inżynierów. Studenci i absolwenci z całej Polski, przez blisko miesiąc, mieli możliwość oddania swojego głosu na wymarzonego pracodawcę. Prawie 8 500 respondentów z całej Polski wzięło udział w ankiecie oceniając takie obszary jak: atmosfera w pracy, perspektywa awansu, prestiż firmy, wysokość zarobków oraz gwarancja bezpiecznego zatrudnienia.
Badanie miało również na celu poznanie potrzeb i wymagań absolwentów kierunków technicznych oraz skonfrontowanie ich z możliwościami oferowanymi przez rynek pracy.

Wczytywanie...