03.01.2014

Świecimy dobrą energią

Nasze dwa zakłady – Ec Siekierki i Ec Żerań - rozświetliły się kolorowo dzięki wielobarwnym iluminacjom. Świąteczne, a obecnie noworoczne animacje wysyłają do mieszkańców Warszawy pozytywny i pełen energii przekaz, który można oglądać do 8 stycznia.

Iluminacje na naszych budynkach wyświetlane są z projektorów, które używają specjalnych matryc ze wzorem (tzw. gobo). Dzięki temu obraz o dowolnym kształcie może być wyświetlany np. na ścianie budynku. Na potrzeby naszych obu lokalizacji stworzono ponad 24 matryce z różnymi obrazami.
Głowice kontrolowane przez system DMX mogą dowolnie zmieniać położenia rzucanego światła. Tarcze ze wzorem mogą się obrać się wokół swojej osi. System soczewek wykorzystywany w głowicach pozwala na rozszczepienie rzucanego światła, rozmywanie i ostrzenie oraz zmniejszanie i powiększanie rzucanego obrazu.
Na każdą lokalizację zastosowano 12 urządzeń do gobo (projektory – MAC Martin 2000 i High End System X Spot Extreeme) oraz dodatkowe urządzenia oświetlające elewacje (Studio Due) – po 12 sztuk.

Wczytywanie...