18.10.2013

PGNiG TERMIKA wręczyła stypendia zawodowe 24 uczniom!

24 uczniów dwóch szkół partnerskich firmy PGNiG TERMIKA SA z Zespołu Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie oraz Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, otrzymało stypendia zawodowe ufundowane przez naszą firmę podczas uroczystej Gali, która odbyła się 17 października 2013 r. w Zakładzie Ec Siekierki.

Gala Stypendialna to coroczna uroczystość organizowana w ramach programu edukacyjnego „Zagrzewamy do nauki”, podczas której najlepsi uczniowie ze szkół partnerskich PGNiG TERMIKA SA, uczęszczający do klas objętych programem, otrzymują stypendia zawodowe.
Jest to oficjalna uroczystość, w której uczestniczą: przedstawiciele Zarządu firmy, dyrektorzy i kierownicy zakładów, mentorzy uczestniczący w programie „Zagrzewamy do nauki”, dyrektorzy i przedstawiciele szkół partnerskich, a także goście zewnętrzni, m.in. reprezentanci urzędów miast: Warszawy i Radomia, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej oraz PKPP Lewiatan.

Wczytywanie...