30.05.2022

Z okazji Dnia Dziecka PGNiG TERMIKA podzieliła się z dziećmi dobrą energią

Za nami świętowanie Dnia Dziecka podczas Święta Łazienkowskiej na Stadionie Legii. Wydarzenie odbyło się 28 maja i organizowane było wspólnie z Legia Soocer Schools (LSS) i Fundacją Legii. PGNiG TERMIKA jako wieloletni sponsor Klubu Legia Warszawa przyłączyła się do wydarzenia! Podczas zabaw zorganizowanych na naszym stanowisku dzieliliśmy się z dziećmi i ich rodzinami dobrą energią. 

i

W PGNiG TERMIKA przykładamy dużą uwagę do akcji edukacyjnych, dlatego wśród naszych atrakcji znalazło się spotkanie z sokolnikiem i ptakami drapieżnymi. Była to unikatowa okazja do ujrzenia z bliska puszczyka uralskiego, sowy jarzębatej, myszołowca towarzyskiego, jastrzębia i sokoła raroga oraz poznania ciekawostek z ich życia. Sokoły są szczególnie bliskie naszej Spółce, gdyż zamieszkują kominy naszych zakładów.

Oprócz tego wśród naszych atrakcji znalazło się zaplatanie kolorowych warkoczyków i wykonywanie brokatowych tatuaży. Pomimo kapryśnej pogody nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, za co dziękujemy!

 

 

Wczytywanie...