04.10.2021

Raport podsumowujący punkty konsultacyjne w sprawie budowy gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi zasilającego jednostki wytwórcze w Elektrociepłowni Siekierki

W 2024 r. planowana jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia, którego trasa przebiegać ma od Gassów, przez Czernidła, Łęg, Ciszycę, Opacz, Obórki, Bielawę i Okrzeszyn, dzielnicę Wilanów m.st. Warszawy do Elektrociepłowni Siekierki. W związku z inwestycją zostały uruchomione czasowe punkty informacyjno-konsultacyjne dla właścicieli działek, przez tereny których ustalono planowany przebieg gazociągu: 7 września dla osób zainteresowanych z m.st. Warszawy i 9 września dla osób zainteresowanych z gminy Konstancin-Jeziorna. Na spotkaniach dyżur pełnili przedstawiciele PGNiG TERMIKA (inwestora) i ILF Consulting Engineers Polska (projektanta), którzy odpowiadali na pytania zainteresowanych mieszkańców. 

W załączeniu przedstawiamy raport podsumowujący spotkania w ramach punktów informacyjno-konsultacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się.

Pliki do pobrania

Raport podsumowujący spotkania 0.45 MB
Wczytywanie...