22.09.2021

Spotkania dotyczące inwestycji pn. Budowa gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi zasilającego jednostki wytwórcze w Elektrociepłowni Siekierki.

7 i 9 września 2021 odbyły się spotkania dotyczące inwestycji pn. Budowa gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi zasilającego jednostki wytwórcze w Elektrociepłowni Siekierki.

Spotkania zostały zorganizowane w formie punktów informacyjno-konsultacyjnych. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Dzielnicy Wilanów oraz Gminy Konstancin-Jeziorna. Wszystkie osoby, które zarejestrowały się na spotkanie bądź przyszły bezpośrednio w trakcie jego trwania, miały sposobność przedstawienia swoich argumentów oraz wysłuchania zdania projektantów i ekspertów. Podczas spotkań można było porozmawiać zarówno z przedstawicielami Inwestora – PGNiG TERMIKA, jak i z reprezentantami Projektanta gazociągu - ILF Consulting Engineers Polska.

Rozmowy były rzeczowe i przebiegły w spokojnej atmosferze. Wyjaśnione zostały wątpliwości związane z przyszłą inwestycją. Właściciele działek, przez które ma przechodzić planowany gazociąg, mieli możliwość dopytać o wszystkie szczegóły dotyczące realizacji jego budowy.

Wszystkim zainteresowanym zostały przekazane materiały dotyczące budowy gazociągu, jego przebiegu oraz zasad odszkodowania za pożytki utracone w związku z realizacją prac, przygotowane przez PGNiG TERMIKA. Poinformowano też o możliwości pobrania ze strony www.termika.pgnig.pl/gazociag szczegółowych map związanych z planowaną inwestycją.

Więcej szczegółów na temat inwestycji i materiały informacyjne można znaleźć na stronie: Gazociąg do Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie | PGNiG Termika

Wczytywanie...