Informacje o praktykach i programach stażowych

Produkcja

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskami, na które możemy poszukiwać kandydatów w obszarze produkcji. Jeśli po zapoznaniu się z opisem obowiązków i wymaganiami na każdym stanowisku, zainteresuje Cię praca w naszej organizacji, prosimy o pozostawienie aplikacji w naszej bazie kandydatów. W przypadku prowadzenia projektu rekrutacyjnego odpowiadającego Twojej wiedzy, umiejętnościom, doświadczeniu oraz zainteresowaniom, zostaniesz zaproszony/a do wzięciu udziału w rekrutacji.

Stanowiska, na które możemy poszukiwać kandydatów w obszarze produkcji

Wsparcie produkcji i pozostałe obszary

Jeśli interesuje Cię praca w obszarze wsparcia produkcji lub pozostałych obszarach firmy, zostaw swoją aplikację w naszej bazie kandydatów. W przypadku prowadzenia projektu rekrutacyjnego odpowiadającego Twojej wiedzy, umiejętnościom, doświadczeniu oraz zainteresowaniom, zaprosimy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zapoznaj się z naszą strukturą administracyjną dostępna w sekcjach: wsparcie produkcji i pozostałe obszary

Praktyki

Jeśli interesuje Cię odbycie wakacyjnych, bezpłatnych praktyk zawodowych w PGNiG TERMIKA SA w 2018 roku, śledź nasza stronę www. W pierwszym kwartale 2018 roku zostanie opublikowany formularz rekrutacyjny.

Wypełnienie formularza zajmie Ci ok. 5 min. Zostaniesz poproszony/a o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań oraz dołączenie swojego CV. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe bądź udzielałeś/aś się w organizacjach studenckich - napisz, jakie były Twoje obowiązki.
Na podstawie analizy przesłanych CV skontaktujemy się z wybranymi osobami, których umiejętności, zainteresowania oraz kierunek studiów będą spełniały kryteria określone przez jednostki organizacyjne firmy, w których zostaną zorganizowane praktyki.

Programy stażowe dla studentów i absolwentów

Rekrutacja do programu stażowego „Staż z TERMIKĄ” dla studentów i absolwentów kierunków technicznych rozpoczyna się 5 marca 2018 r.
Aplikacje można składać do 22.04.2018 r. poprzez formularz aplikacyjny - WYPEŁNIJ.

Wczytywanie...