Grasz o staż

Od 2004 nasza organizacja bierze udział w „Grasz o staż" - kilkukrotnie byliśmy największymi fundatorami praktyk. Konkurs organizowany był przez firmę PwC Polska i Gazetę Wyborczą. Staże w różnych jednostkach naszej firmy odbyło już 104 studentów i absolwentów.

W tym roku zmianie uległa formuła "Grasz o Staż", nie będzie to już konkurs, ale projekt stanowiący platformę do publikowania ogłoszeń rekrutacyjnych i pozyskiwania stażystów. Do organizatorów dołączyło Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

Poprzez "Grasz o staż" dajemy młodym, aktywnym ludziom szansę na zdobycie pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, które często stają się przepustką do stałej pracy. Formuła programu pomaga nam budować wizerunek pracodawcy, który wspiera młodych ludzi wchodzących na rynek pracy.

„Grasz o staż" skierowany jest do studentów 3. i 4. roku studiów I stopnia; 3., 4. bądź 5. roku studiów magisterskich, studentów II stopnia, jak również absolwentów do 30. roku życia.

21. edycja "Grasz o staż" wystartowała 24 lutego 2016 r. (rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń od uczestników, prezentacja oferty staży oraz profili na grasz.pl). Przyjmowanie zgłoszeń do PGNiG TERMIKA potrwa do 29 kwietnia 2016 r. Rozmowy rekrutacyjne będą się odbywały w maju, a staże przewidziane są na okres wakacyjny (lipiec - wrzesień).

PGNiG TERMIKA poszukuje stażystów w ramach programu "Grasz o staż" do 3 jednostek organizacyjnych:
- Departament Regulacji i Relacji Zewnętrznych ( Zespół ds. Innowacyjności)
- Biuro Komunikacji
- Departament Personalnych (Wydział Polityki Zatrudnienia i Wynagrodzeń)

Wczytywanie...